Text Size
Čeština (Česká republika)Nederlands - nl-NLEnglish (United Kingdom)Deutsch (DE-CH-AT)
Banner
Flash 8 required

About us


AMPLIUS s.r.o.
Translate me.
AMPLIUS s.r.o. Design & Manufacturing

• Rodinný podnik s mezinárodním rozsahem.
• Konstrukční designérství strojních výrobků, zprostředkování jejich výroby.
• Spojuje zahraniční zákazníky a výrobce v České republice.
• Překonává vzdálenost.
• Komunikuje v rodném jazyce klienta.

Organizujeme pro zahraniční firmy, které mají zájem o výrobu strojních součástí a montáž sub-jednotek v České republice, jejich kompletní objednání, kontrolu kvality a dopravu veškerých výrobků.
Pro tento účel nepřetržitě vytváříme dodavatelskou síť menších a větších výrobních společností. Tyto společnosti musí projít ověřením spolehlivosti, kvality výroby, cenové politiky.
Navazujeme kontakty s podniky a živnostníky ve veškerých oblastech výroby: soustružení, frézování, broušení, opracování plechu, skla, sváření, povrchové úpravy atd.
Naše práce končí až po kontrole všech dílů daných v objednávce a zajištěním bezpečného transportu do cíle určení.
Veškerá komunikace probíhá ve Vašem jazyce. Jednáte jenom s námi. Těšíme se na Vaši poptávku!


Translate me.

latinské AMPLIUS……….české VÍCE

Zakladatel a majitel: ir. Thore Ammerlaan
Rok založení 2001
Sídlo: Zminný u Pardubic, číslo popisné 16
Právní forma: společnost ručeným omezením

V době, kdy jsem dokončoval studia strojírenství na univerzitě v Eindhovenu, netušil jsem, že svoje vědomosti budu uplatňovat mimo své rodné Holandsko. Životní příležitost tomu chtěla, abych se v roce 1997 přestěhoval do České republiky a začal jako konstruktér v konstrukční kanceláři holandského majitele ve Zlíně.
V mezidobí jsem navázal spolupráci s výrobcem výrobních zařízení v Holandsku, pro kterého jsem vyhledával malé české společnosti pro realizaci strojních součástek.
To se stalo milníkem vzniku podniku AMPLIUS s. r. o. Zanedlouho jsme zřídili spolu s tchánem strojařskou dílnu na rodinném statku ve Zminným. Dílna je využívaná dodnes na kompletaci strojních dílů a přípravu na expedici.
Zdařilý první kontrakt s nizozemským výrobcem vedl k vlastnímu know-how spojit lokální znalosti o Holandsku a Čechách. Být prostředníkem mezi zahraniční poptávkou a domácí nabídkou levnějších výrobních možností. Výsledky nenechaly na sebe dlouho čekat a kontakty v oblasti kovovýroby se nám rozrostli na obou stranách obchodního procesu nizozemský obchodník – AMPLIUS, s.r.o. – český výrobce.

Dalším stavebním kamenem a logickým vyústěním bylo začlenění konstrukčního designérství, které jsem vystudoval, do portfolia činnosti společnosti. Během doby jsme se stali a stále jsme hlavním dodavatelem kovových dílů svítidel pro nizozemskou společnost. Nadále zůstávají v našem portfoliu nizozemští zákazníci pro výrobu různých strojních dílů.
Poslední specializací, ve které jsme složili úspěšně zkoušku, je výroba komponentu pro automobilový průmysl a zdravotní techniku.

A jak si vede AMPLIUS, s.r.o. dnes? Jsme úspěšně se rozvíjející podnik s mezinárodním působením, jež staví na spolupráci s českými subdodavateli na výrobních programech, které jsme nastartovali v uplynulých letech.
Přestože jsem rodilý Holanďan, není to překážkou, ba naopak devizou. Mluvím plynule česky. Anglický jazyk a německý jazyk je též samozřejmostí.
Oslovila Vás li společnost AMPLIUS s.r.o. a potřebujete o komplexnosti zakázek vědět podrobněji z pohledu zákazníka nebo dodavatele? NAHLÉDNĚTE PROSÍM NA ILUSTRACI. (link na skici pracovního procesu)

... nový text ...

Translate me or insert new article.

Translate me.