Text Size
Čeština (Česká republika)Nederlands - nl-NLEnglish (United Kingdom)Deutsch (DE-CH-AT)
Banner
Flash 8 required

Our servicesTranslate me.

Strojní součástky všeho druhu s přesností a důrazem na detail.

Disponujeme širokou sítí prověřených subdodavatelů v oblastech kovovýroby. Můžeme nabídnout pestrou škálu výrobních možností, od obrábění až po zpracování plechu, včetně zajištění povrchové úpravy. Naše kapacita nabízí spoluúčast už na tvorbě požadovaného produktu. Ve skutečnosti tomu odpovídá příprava strojního nákresu, veškeré relevantní technické dokumentace, návrhu na technické zpracování. Nejčastější zakázky jsou ……. Podstata naši činnosti je postavena na rozšiřování kontaktů, abychom mohli uspokojit potřeby zadavatelů. Přidejte se k našim zákazníkům nebo dodavatelům. KONTAKTUJTE NÁS.(link na kontakty)Translate me.

Exkluzivní venkovní a vnitřní svítidla s holandským rukopisem a českou zručností. Svítidla jsou naším historicky prvním výrobním programem.

Desetitisíce našich svítidel již našlo své místo v domácnostech celé Evropy. V jejich designu nejsou u nás kladený žádné hranice. Přijdou si na své milovníci starých lamp s patinou i fajnšmekři designových kousků. Vše je zaměřeno na funkčnost a detailní propracovanost. Celý výrobní program vznikl ve spolupráci s nizozemskou společností specializující se na výrobu a prodej těchto svítidel. Stali jsme se pro něj hlavním dodavatelem hotových výrobků. Stojíme také u zrodu nových modelů. Od designérů a samotných zákazníků putuje náčrt k nám, abychom jej rozpracovali do strojního nákresu, výrobních dokumentací a navrhli technologické zpracování. Samotnou realizaci svítidel zajišťujeme v naší dílně a prostřednictvím tradičních strojních řemesel v Čechách, jako jsou kovo-tiskaři, slévárny, pasíři, skláři. Věnujeme pečlivou pozornost výběrů povrchové úpravy materiálu, aby svítidlo ze skici spatřila světlo světa, jak jí bylo předurčeno. Proto máme vyvinuté technologické postupy pro specielní povrchové úpravy na měď a patinování ocele. Díky neutichajícímu zájmu zákazníků je výroba svítidel nepřetržitě rozvíjející se program. Přidejte se k našim zákazníkům nebo dodavatelům. KONTAKTUJTE NÁS.(link na kontakty)

Translate me.

Automobilový průmysl potřebuje malé specializované firmy a živnostníky.

Měli jsme tu příležitost, abychom prozkoumali tuto oblast díky nizozemské firmě, orientující se na přestavbu automobilů pro vozíčkáře. Jsme jejím dodavatelem sad komponent do systémů vyvinutých za účelem přestavby automobilů. Jde o unikátní know how, které je kompatibilní a využitelné pro všechny druhy automobilů. Konkrétně se jedná o plechové díly a sváření, které dodáváme včetně povrchové úpravy, jako je kataforéze a prášková barva. Spolupracujeme proto s firmami, zabývající se specielním zpracování plechu (vylaserování, ohýbání). Další odnoží v této branži je zajištění dodávek zadních náprav a specielních podvozků pro nízkopodlažní autobusy. Uskutečňujeme jej na základě technické dokumentace dodané zadavatelem. Přidejte se k našim dodavatelům. KONTAKTUJTE NÁS.(link na kontakty)