Text Size
Čeština (Česká republika)Nederlands - nl-NLEnglish (United Kingdom)Deutsch (DE-CH-AT)
Banner
Flash 8 required

O nás


AMPLIUS s.r.o.
Design & Manufacturing

• Rodinný podnik s mezinárodním rozsahem.

• Konstrukční designérství strojních výrobků, zprostředkování jejich výroby.

• Spojuje zahraniční zákazníky a výrobce v České republice.

• Překonává vzdálenost.

• Komunikuje v rodném jazyce klienta.


Organizujeme pro zahraniční firmy, které mají zájem o výrobu strojních součástí a montáž sub-jednotek v České republice, jejich kompletní objednání, kontrolu kvality a dopravu veškerých výrobků.

Vytváříme nepřetržitě, pro tento účel, dodavatelskou síť menších a větších výrobních společností. Tyto společnosti musí projít ověřením spolehlivosti, kvality výroby, cenové politiky.

Navazujeme kontakty s podniky a živnostníky ve veškerých oblastech výroby: soustružení, frézování, broušení, opracování plechu, skla, sváření, povrchové úpravy atd.
Naše práce končí až po kontrole všech dílů daných v objednávce a zajištěním bezpečného transportu do cíle určení.

Komunikujeme ve Vašem jazyce. Jednáte jenom s námi.

Těšíme se na Vaši poptávku!


latinské AMPLIUS  ……….  české VÍCE

Zakladatel a majitel společnosti        ir. Thore Ammerlaan 
Rok založení 2001
Sídlo Zminný 16, 530 02 Pardubice
Právní forma Společnost ručeným omezením


V
 době, kdy jsem dokončoval studia strojírenství na univerzitě v Eindhovenu, netušil jsem, že svoje vědomosti budu uplatňovat mimo své rodné Holandsko. Životní příležitost tomu chtěla, abych se v roce 1997 přestěhoval do České republiky a začal jako konstruktér v konstrukční kanceláři holandského majitele ve Zlíně.

V mezidobí jsem navázal spolupráci s výrobcem výrobních zařízení v Holandsku, pro kterého jsem vyhledával malé české společnosti pro realizaci strojních součástek. To se stalo milníkem vzniku podniku AMPLIUS s. r. o. Zanedlouho jsme zřídili spolu s tchánem strojařskou dílnu na rodinném statku ve Zminným. Dílna je využívaná dodnes na kompletaci strojních dílů a přípravu na expedici.

Zdařilý první kontrakt s nizozemským výrobcem vedl k vlastnímu know-how spojit lokální znalosti o Holandsku a Čechách. Být prostředníkem mezi zahraniční poptávkou a domácí nabídkou levnějších výrobních možností. Výsledky nenechaly na sebe dlouho čekat a kontakty v oblasti kovovýroby se nám rozrostli na obou stranách obchodního procesu nizozemský obchodník – AMPLIUS, s.r.o. – český výrobce.

Dalším stavebním kamenem a logickým vyústěním bylo začlenění konstrukčního designérství, které jsem vystudoval, do portfolia činnosti společnosti. Během doby jsme se stali a stále jsme hlavním dodavatelem kovových dílů svítidel pro nizozemskou společnost. Nadále zůstávají v našem portfoliu nizozemští zákazníci pro výrobu různých strojních dílů. Poslední specializací, ve které jsme složili úspěšně zkoušku, je výroba komponentu pro automobilový průmysl a zdravotní techniku.

A jak si vede AMPLIUS, s.r.o. dnes? Jsme úspěšně se rozvíjející podnik s mezinárodním působením, jež staví na spolupráci s českými subdodavateli na výrobních programech, které jsme nastartovali v uplynulých letech.

Přestože jsem rodilý Holanďan, není to překážkou, ba naopak devizou. Mluvím plynule česky. Anglický jazyk a německý jazyk je též samozřejmostí.

Oslovila Vás li společnost AMPLIUS s.r.o. a potřebujete o komplexnosti zakázek vědět podrobněji z pohledu zákazníka nebo dodavatele?

Nahlédněte do výrobního procesu!


SPOLUPRÁCE
Otevíráme pro české strojařské odborníky obchodní vztahy v zahraničí.
Dovážíme zakázky do Čech a vyvážíme práci z Čech, přičemž zprostředkovatelem je Amplius, s.r.o.

INOVATIVNOST
Vyvíjíme nové výrobní programy na základě poptávky zadavatele.
Vyhledáváme nové výrobní technologie.
Know how pro odbavení zakázek bez ohledu na geografické hranice.

FLEXIBILITA
Know how pro komplexní řešení zakázek.
Řešíme náhlé komplikace mezi výrobcem a zahraničním zadavatelem.
Komunikujeme v různých jazycích.

DŮSLEDNOST
Pracujeme s detaily výrobku v závislosti na jeho funkčnosti.
Dbáme na kvalitu odvedených služeb a výrobků.